Magrabi Hakkında

1927 yılında kurulan Magrabi Optical, yüzlerce mağazasıyla dünyanın önde gelen optik zinciridir. İtalya'da tasarlanıp üretilen kendi markalarının da dahil olduğu geniş marka yelpazesiyle Magrabi Optical 2013 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir! Şişli Optik mağaza zincirlerini bünyesine katarak Türkiye’ye giren Magrabi Optical, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi dışındaki ilk satın almasını gerçekleştirmiş ve gelişen pazarlardaki büyüme stratejisinin ilk adımını da atmıştır.

İlk mağazasını Akmerkez’de açan Magrabi Optical, buna sürekli yenilerini ekleyerek en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Türkiye’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız markaları ve göz sağlığında uzmanlaşmış profesyonel hizmetimizle tanışmak için sizi bekliyoruz.

Magrabi Optical, Bvlgari, Gucci, Giorgio Armani, Tom Ford, Burberry, Prada, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Ray-Ban gibi gözlük ve güneş gözlüğü alanında dünyanın en tanınmış markaların yanı sıra Bulgari LeGemme, Cartiér, Chanel, Oliver Peoples ve Alain Mikli gibi özel koleksiyonları da size sunmaktadır.

Yeniliklerimizden haberdar ol!

En farklı ve en yeni modelleri anında öğrenmek ve Magrabi kampanyalarından haberdar olmak istemez misiniz?